עיצוב אתרי אינטרנט לא קונבנציונאלים

עיצוב ופיתוח אתרי אינטרנט המותאמים למותג שלך תוך הקפדה על המסר שאנו רוצים להעביר לגולש.

עיצוב אתרים תדמיתיים ועסקיים המותאמים לקידום אתרים בגוגל ,עיצוב אתרים מרהיב ומקצועי המאפשרות לך שילוב של טכנולוגיות המותאמות למנועי חיפוש מבלי להתפשר על עיצוב האתר.

את האתר מלווה מעצב גרפי המתמחה בעיצוב לאתרי אינטרנט אשר מקיים עם הלקוח שיחה מקדימה בה יעלו כיוונים כלליים לעיצוב הרצוי, ביקור באתרים לדוגמה שמצאו חן בעניי הלקוח וכמובן קבלת חומרים גרפיים כגון לוגו והצבעים המייצגים את העסק שלך. לאחר תהליך קבלת המידע אנו שולחים ללקוח סקיצה עיצובית המציגה איך יראה האתר על כל אזוריו.

כבר בשלבי עיצוב האתרים אנו משלבים יכולות אופטימיזציה במבנה האתר תאפשר לך ליהנות מעיצוב אתר מושלם שניתן לקדם בגוגל. תהליך עיצוב האתר מהווה חלק עיקרי וחשוב בתהליך הקמת האתר ולחלק זה אנו נותנים חשיבות גבוהה ומשקיעים בו את מיטב הידע והניסיון שלנו. אנו מבצעים עבורך חשיבה מעמיקה ומקצועית בבחירת מבנה האתר שלך,בחירת שם דומיין אם יש צורך, בחירת צבעים המתאימים לחברה\ מותג\ השרות שהאתר מציע.

טכנולוגיות עיצוב באינטרנט

אנו דואגים לעיצוב אתר האינטרנט שלך, לבניית האתר בכל טכנולוגיה נדרשת (פלאש flash , Html5 , Css בשילוב מערכת ניהול תוכן) וכל זאת מבלי לפגוע באפשרויות קידום האתר וסריקתו על ידי גוגל מיד לאוחר העלייה לאויר.

דוגמאות לאתרי אינטרנט מבית Combar