מברוק: פלטפורמת וורדפרס שולטת ב-60% משוק מערכות ניהול התוכן

פרסום באתר כלכליסט מחודש מרץ 2018 מציג נתונים מרשימים שאספה חברת Q-Success אודות התרחבותה ושליטתה בשוק של מערכת ניהול התוכן (CMS) וורדפרס לעומת מתחרות ותיקות הנמצאות הרחק מאחור עם פלח שוק זניח.

7 טיפים ליצירת נוכחות מעולה במדיה החברתית

האם מודעות והפוסטים שלך בדף הפייסבוק ובאינסטגרם באמת עושים את העבודה ומרחיבים את קהל הלקוחות? קבלו שבעה טיפים והעצות זהב שיעזרו לכם להתחבר לקהל שלכם ולבנות קהילה של לקוחות נאמנים. Combar סוכנות הדיגיטל המובילה בישראל מציגה 7 טיפים שיעזרו לכם משמעותית לשפר את הנוכחות העסקית שלכם במדיה החברתית. לייעוץ אישי וחבילת קידום דברו איתנו.

עיצוב אתר ידידותי לקידום SEO: בניית אתר חזק לחיפוש

אופטימיזציה למנועי חיפוש היא כמעט תמיד סוג של פרמטר שמתחילים לקחת בחשבון רק לאחר שהאתר כבר נבנה והסתיים תהליך עיצובו. משימות כמו בדיקת mockups, ארגון תוכן, בניית מערך קישורים פנימי ועוד השלמת עשרות רבות של משימות אחרות הדרושות כדי להפוך את אתר האינטרנט לכלי שיכול להתמודד עם התחרות העזה במנוע החיפוש גוגל.

התאמת אתר לסלולר

נפח החיפושים במכשירים סלולריים גובר מיום ליום ועומד כבר כעת על כ-30% בממוצע מסך החיפושים שמבצעים הגולשים בישראל, בעלי עסקים רבים מבינים את הצורך הגובר לחשוף את אתר האינטרנט שלהם גם בפני קהלים המגיעים לאתר החברה ממכשיר סלולרי\סמרטפון.

מערכות ניהול תוכן

כדי לבנות אתר אינטרנט מצליח שמשיג את המטרות השיווקיות של העסק שלך יש מראש לבצע תכנון מקצועי בבניית אתר חדש. טעות הנפוצה של בעלי אתרים שרוכשים אתר מחברת בניית אתרים היא לבנות אתר אינטרנט, ולחכות לתוצאות.

ניהול אתרי אינטרנט

ליווי הפעילות האינטרנטית

החלטת להשקיע מתקציב הפרסום שלך באינטרנט, מה עכשיו? איפה כדאי להשקיע בפרסום באינטרנט? האם כדאי לפרסם בפורטלים ואתרים גדולים או להתמקד באתרים קטנים הקשורים לתחומך ישירות? ישנם המון אתרי אינטרנט אשר מציעים לך לבנות כרטיס עסק באינדקס האתרים שלהם עבור מאות שקלים בשנה, זה שווה בכלל?