ניהול דף פייסבוק עסקי

אנחנו יודעים בדיוק רב להעביר את המסרים השיווקיים של העסק שלכם בפייסבוק באמצעות טקסט שנון, עיצוב גראפי שקולע למטרה וניסיון של מעל עשור בקידום עסקים ברשת.

ניהול דף פייסבוק עסקי

אנחנו יודעים בדיוק רב להעביר את המסרים השיווקיים של העסק שלכם בפייסבוק באמצעות טקסט שנון, עיצוב גראפי שקולע למטרה וניסיון של מעל עשור בקידום עסקים ברשת.

1
מה אנחנו מציעים?
2
ניהול עמוד פייסבוק
3
שיפור ביצועים
ניהול דף פייסבוק עסקי שיוצר מעורבות ומגדיל את מעגל הלקוחות כל הזמן!
עיצוב וניהול דפי פייסבוק עסקיים המשיגים את מטרת העסק שלך באופן אפקטיבי שמגדיל את המכירות ואת מעגל הלקוחות החדשים כל הזמן. השרות שאנו מציעים כולל כתיבה ופרסום פוסטים שיווקיים על בסיס שוטף בכמות קבועה מראש, יצירת אירועים ופעילויות לחיזוק הקשר האישי עם קהל האוהדים של העמוד והגדלת החשיפה בפני קהלים חדשים ורלוונטיים. הלקוחות שלכם ייהנו מהמידע השיווקי שלכם וימשיכו לרצות ממנו עוד!
פרסום פוסטים מעוצבים בדף הפייסבוק העסקי בעלי מסר ברור וקריאטיב חד.
הקמת וניהול עמוד פייסבוק עסקי הוא צורך בסיסי לכל עסק בעידן בו אנו חיים כיום. במיוחד בהנחה שחלק עיקרי מתוך החברים הרשומים בפייסבוק דואג לבקר בו מידי יום ולשהות בו במשך כמה שעות. מדובר בחשיפה משמעותית של העסק, דרך מעולה לחיזוק המותג שלך ואפשרות לשמור על קשר רציף עם מאות או אפילו אלפי לקוחות פוטנציאלים. אנו כותבים ומעצבים פוסטים שקולעים למטרה ומניעים לגולש לייצר את הפעולה שתיכננו עבורו כגון שליחת הודעה, ביצוע לייק, מעורבות בתוכן ועוד.
מעקב נתונים ואנליזה מתקדמת לייעול ביצועי הפוסטים בעמוד הפייסבוק באופן שוטף.
שיפור ביצועים הוא חלק בלתי נפרד מתהליך ניהול דף פייסבוק עסקי ומטרתו של התהליך היא להגדיל את כמות המכירות וגיוס הלקוחות מהעמוד כל הזמן. ניתוח ביצועי העמוד כוללים: מיפוי, אפיון וניתוח הפעילות הקיימת של המשתמשים, בחינת רמת מעורבותם, איתור כשלים וגורמים העלולים לעקב את הפניות, השגת מטרות הפוסטים ועוד. אופטימיזציה שוטפת לעמוד והכנסת השינויים נדרשים "תוך כדי ריצה" תחשוף את העסק שלך לקהל רחב באופן משמעותי ותשיג לך יותר לקוחות והכנסות.

דף פייסבוק מצליח מתחיל בניהול מקצועי

  • דף פייסבוק עסקי – למידה, תכנון אסטרטגיה ויישום

    הנוכחות של העסק שלך בפייסבוק היא חלק בלתי נפרד ממערך שיווקי אפקטיבי וחכם. בתחילת התהליך אנו לומדים מכם על הצרכים והפעילות של העסק ומתכננים בהתאם אסטרטגיה שיווקית שתסייע לנו להשיג את המטרות והיעדים: יותר מעורבות, יותר חשיפה, גידול תמידי במספר הלייקים ועוד.


  • יצירת פוסטים מעוצבים – יותר חשיפה ויותר מעורבות 

    אנו מעצבים וכותבים פוסטים ותוכן מקורי לעמוד הפייסבוק העסקי שלכם שמצד אחד יקדמו את המותג וייצרו מעורבות בקרב העוקבים ומצד שני יציגו תוכן איכותי אודות מוצרים ושרותים שהעסק שלכם מציע למבקרים בדף.

  • חיזוק הקשר האישי עם קהל הלקוחות הקיים והחדש

    בעזרת ניהול מקצועי של הדף העסקי בפייסבוק תייצרו מעורבות חשובה עם קהל הלקוחות שלכם ותדאגו לעדכנם באופן שוטף וחוויתי על מוצרים ושירותים חדשים. בנוסף תקבלו תגובות ופידבקים שיחזקו את המותג ברשת ויובילו מבקרים חדשים לבחור להיות הלקוחות שלכם.

pixel-hand

מומחים להצלחת העסק שלך בפייסבוק

pixel-wide3

אנו ב- Combar חיים ונושמים אינטרנט מאז 2005 ומייצרים ללקוחותינו הצלחה, ערך מוסף וחדשנות לאורך כל שלבי התפתחות העסק, אנו מתעדכנים בשינויים ובחידושים בצורה שוטפת ומחוייבים לתוצאות.
הצטרפו למאות עסקים מצליחים שמגדילים כל יום את המכירות ואת מעגל הלקוחות באמצעות עמוד הפייסבוק העסקי שלהם.
נשמח לשמוע מכם ולהוביל את העסק שלכם לתוצאות!

דוגמאות לפוסטים וקריאטיב בפייסבוק

הופכים מבקרים ללקוחות!

רוצים לסחוט את הלימון עד הסוף מדף הפייסבוק העסקי שלכם? אנו יודעים למצות את הפוטנציאל הגלום בעמוד העסקי שלכם בפייסבוק, עם מעל ל-300 לקוחות מרוצים אנו ב-Combar נשיג לכם נוכחות חזקה באינטרנט עם מקסימום תוצאות!

שרותי שיווק דיגיטלי

שיווק דיגיטלי

שיווק דיגיטלי

שירותי שיווק דיגיטלי מתקדמים על גבי הפלטפורמות החברתיות המובילות בעולם כגון: פייסבוק, אינסטגרם, פינטרסט ועוד…

c

פרסום פייסבוק

היתרון בפרסום ממומן בפייסבוק הוא שניתן להגדיר שהפרסום יוצג אך ורק לקבוצות יעד מוגדרות על פי הנתונים שאתם הגדרתם מראש.

pixel-icon

פירסום לקהל מותאם

הפיקסל של פייסבוק הינו כלי שיווק עוצמתי במיוחד המאפשר להציג פרסומות לקהלים שכבר ביקרו באתר האינטרנט שלך וטרם ביצעו המרה.

network

שיווק ברשתות חברתיות

רשתות חברתיות הן פלטפורמה חדשנית שתורמת לקידום המותג שלך. אנו מציעים שרות מקצועי שיחשוף אותך לקהלים ממוקדים.

צרו איתנו קשר

רוצים להתחיל להגדיל את החשיפה של העסק שלכם בפייסבוק ובמדיה החברתית?
השאירו פרטים עוד היום לקבלת הצעה אטרקטיבית