בניית אתרים

בניית אתרי תדמית ואתרי מכירות בעיצוב מוקפד וחדשני

אנו ב- Combar בניית אתרים, מפתחים ומעצבים אתרי אינטרנט ברמה גבוהה המותאמים בדיוק לצרכים והמטרות של העסק שלכם.

בניית אתרי אינטרנט

בניית אתרי פרימיום בהתאמה אישית

בניית אתר פרימיום בעיצוב אישי ובטכנולוגיה מתקדמת אשר מתוכננים מראש לצרכים והמטרות העסקיות שלכם.

כחברה לשרותי בניית אתרים המתמחה באופטימיזציה אנו שמים דגש על יכולות הקידום של האתר ולרמת זמינות גבוהה לסורקים של מנוע החיפוש גוגל.

האתרים שאנו בונים רספונסיביים (מותאמים למובייל) וכוללים מערכת ניהול תוכן מתקדמת וגמישה המאפשרת לבצע עדכונים באתר בפשטות ובקלות.

איזה אתר מתאים לך?

  סוגי אתרים בהתאמה אישית

  אנו בונים ומעצבים מגוון סוגים של אתרי אינטרנט לעסקים מתחומים שונים.

  הלקוחות שלנו נהנים ממעצב אתרים צמוד וצוות טכנולוגי המיישם את דרישות העיצוב במערכת האתר.

  כל האתרים שאנו בונים הם יצירה חד פעמית המעוצבת ומתוכננת לכל לקוח בנפרד.

  תהליך בניית אתר

  תהליך בניית אתר ועיצובו מתמקד בצרכים העסקיים ובמטרות שלך כדי להבטיח שהאתר החדש ישרת אותך ואת קהל המבקרים בצורה הטובה ביותר

  אפיון מקצועי
  פיתוח ועיצוב
  יציקת התוכן
  מותאם למובייל
  מוכן לקידום
  האתר באוויר
  כחברה המתמחה בשיווק דיגיטלי אנו מתכננים אתרי אינטרנט תוך ראייה רחבה ומערכתית למכלול הצרכים והמטרות החשובות לעסק שלכם. אפיון מקצועי ופיתוח חכם מאפשר לנו ליצור אתר מצוין שיזניק את העסק שלכם קדימה.
  חלק זה הוא המרכזי בשלב בניית האתר, כאן אנו מיישמים את תוכנית האפיון לאתר אינטרנט בפועל. פיתוח האתר כולל הקמת מערכת ניהול תוכן בהתאם לסוג הפרויקט (אתר תדמית/ חנות און-ליין), עיצוב ייחודי המותאם לזהות העסק וכתיבת שורות קוד.
  שלב יציקת התכנים ועיצובם באתר מתחיל מאיסוף המידע הטקסטואלי והתמונות מהלקוח, דרך הזנת החומרים לפי חלוקה קטגורית ואפיון היררכיית התוכן. אנו משלבים תמונות וכותבים כותרות אפקטיביות המניעות את הגולש לפעולת יצירת קשר.
  אנו מעצבים אתרים רספונסיבים הכוללים התאמה של 100% לגלישה מכל סוג מסך: מחשבים נייחים, לפטופים, טאבלטים וכמובן מכל הטלפונים החכמים. במציאות בה תנועת הגולשים ממכשירים ניידים עולה על 60% ישנה חשיבות רבה שהאתר שלך יוצג ללקוח הפוטנציאלי בצורה מושלמת.
  כחברה המתמחה בקידום אתרים ושרותי אופטימיזציה אנו שמים דגש מיוחד על יכולות הקידום של מערכת האתר ורמת זמינות גבוהה לסורקים של מנועי חיפוש. באתרים שלנו מותקן רכיב SEO מתקדם, מפת אתר בפורמט XML ויכולות נוספות שיגרמו לאתר שלך להצליח בגוגל.
  עכשיו שאתר החדש שלכם מושלם ומוכן לעבודה אנו מעלים אותו לאוויר ומפרסמים אותו ברשת האינטרנט. מעקב אחר התנהגות הגולשים ועדכון תכנים חדשים באתר חשובים להמשך התפתחותו. נשמח להציע לכם מגוון אפיקי שיווק אפקטיביים בזירה הדיגיטלית: תחזוקה שוטפת לאתר, קידום אתרים בגוגל ושיווק מדויק לקהל מפולח בפייסבוק ובמדיה החברתית.
  בניית אתר תדמיתי

  למה לבנות אתר ב Combar?

  אנחנו מפתחים ומעצבים אתרי אינטרנט מעל עשור, תיק העבודות שלנו כולל מאות רבות של אתרים במגוון רחב של תחומים. אנו יודעים שאתר איכותי הוא הבסיס לפעילות שיווקית מוצלחת בזירה הדיגיטלית, אם זה אתר תדמיתי, חנות מקוונת או פורטל תוכן – לאופן בו תוכנת האתר שלך יש משקל גבוה להצלחתו בעתיד.

  • בניית אתר מקצועי
   משלב האפיון הראשוני של האתר דרך עיצובו ועד הקמתו – הדגש שלנו הוא על גיוס לקוחות חדשים ואת זאת אנו עושים באמצעות כפתורי הנעה לפעולה, טפסים וכפתורי חיוג מהירים ושיהפכו את המבקרים שלכם באתר ללקוחות פעילים.

  • בניית אתר מקצועי
   הקילומטראז’ העצום שצברנו בתחום בניית האתרים ועיצוב הממשק חוסך לכם דמי לימוד יקרים, 100% התאמה למובייל ונוחות גלישה מלאה מכל מכשיר, רכיבי נגישות לפי החוק ועיצוב קפדני שעושה את ההבדל באחוזי נטישה נמוכים ויחס פניות-מבקרים גבוה יותר.