אופטימיזציה לאתרים

אופטימיזציה לאתרי אינטרנט עבור מנועי חיפוש (SEO – Search engine optimization)

אופטימיזציה שממקמת את האתר שלכם גבוה בגוגל

אופטימיזציה לאתרים היא שיטת עבודה שמטרתה לשפר את דרוג האתר בתוצאות החיפוש הטבעיות (אורגניות) במנועי חיפוש בהתאם למילות החיפוש שנבחרו. האופטימיזציה חייבת להתבצע על כל דפי האתר וזהו אחד התהליכים החשובים ביותר בתהליך קידום אתר בגוגל.

כיצד מתבצעת אופטימיזציית באתר?
אופטימיזציה לאתר אינטרנט כרוכה בפעילות טכנית באתר לטובת התאמתו וניראותו של כל דפי האתר למנועי חיפוש ומיטובו במטרה למקם אותו בראש תוצאות החיפוש. אנו מבצעים אופטימיזציה לקוד האתר בהתאם לתקן w3c, כותבים את תגיות התוכן באתר כגון: meta-description, meta-title, xml sitemap, טיפול בנושא פריסת כותרות תקנית (H1,H2,H3) ועוד.

מדובר בתהליך מתמשך המחייב מעקב וטיפול שוטף תוך ביצוע מתמיד של שינויים, עידכונים והתאמות בזמן אמת לפי הדינמיות של נפח החיפושים בעבור מילות מפתח.

האתר שלך מדבר גוגלית?

עם אופטימיזצית אתרים חזקה של Combar האתר שלך יתחיל לדבר "גוגלית" שוטפת!

  • תוך כמה זמן רואים את תוצאות אופטימיזציית האתר?

    את תוצאות האופטימיזציה לאתר ניתן לראות באופן מיידי, שכן אתר ללא אופטימיזציה בכלל אינו חלק מהתחרות. עם זאת ישנם פעולות שנבצע במטרה לקדם מילות מפתח פופולאריות עם ביקוש גבוה ואת התוצאות הרצויות נוכל לראות רק לאחר תקופה של מספר חודשים בהם אנו פועלים להשגת מיקומים גבוהים למילות מפתח אלו.

  • האם אופטימיזציה לאתר היא פעולה חד פעמית?

    לא, לאחר תקופת הקידום הראשונית בה הושגו מיקומים גבוהים לאתר יש להתחיל ולפעול בשני ערוצים עיקריים: שמירה וחיזוק המיקומים שהושגו עד כה והרחבת מעגל מילות מפתח לביטויי הזנב הארוך למימוש הפוטנציאל בגלום בכל נישה בה אנו עוסקים.
    ביטויי זנב ארוך (Long Tail) הם צירופי מילים בעלי נפח חיפושים נמוך אך ספציפיים ביותר, היתרון של מילות מפתח אלו הוא ברמת תחרויות נמוכה ושיעור המרה גבוהה ביחס לביטויים פופולאריים בחיפושים.

אופטימיזציה מקצועית היא המפתח להצלחת האתר בגוגל!

אנו ב- Combar חיים ונושמים אינטרנט מאז 2005 ומייצרים ללקוחותינו הצלחה, ערך מוסף וחדשנות לאורך כל שלבי התפתחות העסק.
הצטרפו למאות עסקים מצליחים שמגדילים כל יום את המכירות ואת מעגל הלקוחות באמצעות אופטימיזציה מבית קומבר.

נשמח לשמוע מכם ולהוביל את העסק שלכם לתוצאות!