קידום באינסטגרם

האינסטגרם היא כבר מזמן לא רק פלטפורמה להעלאת תמונות אלא רשת חברתית עוצמתית שיכולה לסייע לכם בחשיפה משמעותית של המותג שלכם

קידום ושיווק מקצועי לעסקים באינסטגרם

רכישתה של אינסטגרם על ידי פייסבוק לפני מספר שנים יכולה להעיד על עוצמתה של הרשת החברתית אינסטגרם ועל האמונה של פייסבוק בדבר יכולותיה להפוך לפלטפורמת פרסום אימתנית. ואכן, בשנים האחרונות אנו רואים יותר ויותר תקציבי פרסום המועברים למטרת קידום באינסטגרם, כאשר גם פייסבוק עצמה מאפשרת לשלב את התמונות מהאינסטגרם ברשת החברתית שלה, מה שמעיד על האמונה כי השילוב בין שתי הפלטפורמות מהווה כלי שיווקי משמעותי.

הרשת החברתית אינסטגרם היא כבר מזמן לא רק פלטפורמה של תמונות אקראיות. בהרבה מובנים בתחום השיווק היא דומה לפייסבוק בכך שהיא מאפשרת מתן לייקים וכתיבת תגובות, אולם בניגוד לפייסבוק, אינסטגרם מציעה מיקוד ומבטיחה כי תשומת ליבו של הגולש תהיה ממוקדת בראש ובראשונה בתמונה ולא במה שמסביבה. השימוש בתמונות ובקטעי וידאו קצרים מחד לצד היעדר הסחות דעת מאידך מבטיחים כי תשומת הלב של הגולש תהיה ממוקדת במסר במסר של העסק שלך, מה שמעלה משמעותית את הסיכוי לחשיפה טובה ולהמרה.

יתרונות הפרסום באינסטגרם

  • שימוש בתמונות

    העוצמה של אינסטגרם היא בכך שהיא מכילה רק תמונות וקטעי וידאו, מה שמעלה משמעותית את אחוזי החשיפה שלה (הן בהשוואה לפייסבוק והן בהשוואה לפלטפורמות דומות אחרות) ומבטיח גם שליטה מירבית על אופן החשיפה, באמצעות שלל תכנות עיצוב שקיימות ברשת.

  • חשיפה לקהל צעיר

    יתרון משמעותי נוסף של אינסטגרם הוא קהל היעד הצעיר שגולש בה דרך קבע. במידה וקהלים בגילאי 25-35 הם קהל היעד שלכם, אתם פשוט חייבים נוכחות באינסטגרם כיוון ששם, בניגוד לפייסבוק, תמצאו אחוזים גבוהים מקהל יעד זה!

  • שפה משותפת עם פייסבוק

    פייסבוק ממתגת את אינסטגרם ככלי משלים לפרסום אצלה ומציעה מגוון כלים המאפשרים שילוב בין שתי הרשתות באופן שימקסם את החשיפה למוצר.

מומחים בשיווק ממוקד תוצאות

צוות הקריאטיב ב- Combar מנהל ומקדם חשבונות אינסטגרם באופן רציף בשנים האחרונות, אנו יכולים להעיד על ההצלחה המובהקת של כל הקמפיינים שהפעלנו באמצעות רשת זו.

אחוזי החשיפה הגבוהים שלה יחד עם העוצמה שמבטיח השילוב בינה לבין פייסבוק מאפשרים כמעט לכל מותג לזכות בחשיפה נאה ביותר לקהליה היעד שלו ולמיקסום רווחים כלכליים בתמורה להשקעה כספית לא גבוהה במיוחד.