פרסום לקהלי שיווק חדש (רימרקטינג)

שיווק מחדש (Remarketing) הינו כלי שיווק עוצמתי במיוחד המאפשר להציג פרסומות לקהלים שכבר ביקרו באתר / דף הנחיתה וטרם ביצעו המרה כגון רכישה או יצירת קשר

פרסום לקהלי שיווק חדש (רימרקטינג)

שיווק מחדש (Remarketing) הינו כלי שיווק עוצמתי במיוחד המאפשר להציג פרסומות לקהלים שכבר ביקרו באתר / דף הנחיתה וטרם ביצעו המרה כגון רכישה או יצירת קשר.

להציג את המסר שלכם שוב ושוב בזמן שהלקוח עדיין מתלבט

פרסום בגוגל לקהלי שיווק מחדש (רימרקטינג) היא דרך יעילה ואפקטיבית לדרבן את הלקוח הפוטנציאלי שלנו ליצור איתנו קשר או לבצע פעולה מסוימת לאחר שהוא כבר ביקר באתר/דף הנחיתה ונחשף למותג ולשרות.  בדיוק בזמן זה בו הלקוח הפוטנציאלי שלנו מתלבט לגבי ספק השרות או המוצר אותו הוא מעוניין לרכוש אנו מציגים לו מודעות "שרודפות אחריו" על גבי רשת החיפוש ורשת המדיה של גוגל הכוללת מיליוני אתרי אינטרנט ואפליקציות בפריסה עצומה!

איך עובד רימרקטינג?

יתרונות פרסום שיווק מחדש לעסק שלך

 • שיווק מחדש בגוגל – חשיפה למותג שלך

  ככל שהלקוח הפוטנציאלי חשוף יותר למותג שלך, כך עולה הסבירות שהוא יקנה ממך כאשר יחליטו לבצע רכישה. פרסום רימרקטינג משפיעה על הלקוח כאשר הוא עדיין מתלבט.


 • שיווק מחדש בגוגל – מספר גרסאות לכל מודעה

  הצגת מודעות במספר גרסאות עם מסרים מדוייקים יותר לקהל שכבר התעניין בשרותים שלך, המודעות "ירדפו" אחר הגולש על גבי רשת המדיה של גוגל הכוללת מליוני אתרים ואפליקציות!


 • שיווק מחדש – מחיר נמוך לקליק, שיעור המרה גבוה

  למסעות פרסום של שיווק מחדש יש שיעור קליקים גבוה יותר, הקהל בו אנו מתמקדים כבר מכיר את השירות / המוצר שלך ולכן נוטה יותר ללחוץ על המודעה. עלות ההקלקה נמוכה ביחס לסוגי קמפיינים אחרים ושיעור ההמרות גבוה יותר!


 • שיווק מחדש בגוגל – שיפור התוצאות העסקיות

  מסע פרסום שיווק מחדש מתרגם את הפוטנציאל הגלום בקהל שלכם לקנייה בפועל ולשיפור הביצועים העסקיים.

רימרקטינג קידום ממומן בגוגל

פרסום בגוגל זאת המומחיות שלנו

Google Partner

כחברה מוסמכת מטעם גוגל אדוורדס וחברה בתכנית השותפים Google Partners לסוכנויות פרסום מקצועיות אנו מתעדכנים בשינויים ובחידושים בצורה שוטפת ומחוייבים לתוצאות.

הצטרפו למאות עסקים מצליחים שמגדילים איתנו את המכירות באמצעות קידום ממומן ברשת החיפוש של גוגל.

נשמח לשמוע מכם ולהוביל את העסק שלכם לתוצאות!

הופכים גולשים ללקוחות!

רוצים לסחוט את הלימון עד הסוף? אנו יודעים למצות את הפוטנציאל הגלום בקרב קהל הגולשים שלכם שכבר ביקר באתר או בדף הנחיתה, עם מעל ל-300 לקוחות מרוצים אנו ב-Combar נשיג לכם נוכחות חזקה באינטרנט עם מקסימום תוצאות!

סוגי פרסום נוספים בגוגל

adwords

פרסום ברשת החיפוש

מודעות טקסט המוצגות בראש ובתחתית תוצאות החיפוש, למודעות אלו ניתן להצמיד מס' טלפון, כתובת, יתרונות וקישורים נוספים לתוך לאתר.

רשת המדיה

פרסום ברשת המדיה

שיווק מחדש (רימרקטינג) הוא כלי פרסומי המאפשר להציג מודעות רק לאנשים שכבר ביקרו בעבר באתר שלך ולגרום להם ליצור קשר\לבצע רכישה.

you-tube

קידום סרטוני YouTube

קידום סרטוני תדמית שיווקיים באתר יוטיוב תורמים רבות למיתוג, שיווק וחיזוק הנוכחות שלך ברשת האינטרנט וחושפת אותם לקהלי יעד רבים.

adv

פרסום בגוגל

אנו ממוקדים בהחזר השקעה גבוה ובשיפור התוצאות העסקיות. הצטרפו למאות עסקים להם אנו מנהלים את הפרסום בגוגל וזוכים להצלחה רבה.

התחילו לקבל יותר לקוחות חדשים

נשמח לעמוד לרשותכם וללוות את העסק שלכם להצלחה, שלחו פרטים בטופס ונשוב אליכם בהקדם