פרסום לקהלי שיווק חדש (רימרקטינג)

שיווק מחדש (Remarketing) הינו כלי שיווק עוצמתי במיוחד המאפשר להציג פרסומות לקהלים שכבר ביקרו באתר / דף הנחיתה וטרם ביצעו המרה כגון רכישה או יצירת קשר

להציג את המסר שלכם שוב ושוב בזמן שהלקוח עדיין מתלבט

פרסום בגוגל לקהלי שיווק מחדש (רימרקטינג) היא דרך יעילה ואפקטיבית לדרבן את הלקוח הפוטנציאלי שלנו ליצור איתנו קשר או לבצע פעולה מסוימת לאחר שהוא כבר ביקר באתר/דף הנחיתה ונחשף למותג ולשרות. בדיוק בזמן זה בו הלקוח הפוטנציאלי שלנו מתלבט לגבי ספק השרות או המוצר אותו הוא מעוניין לרכוש אנו מציגים לו מודעות "שרודפות אחריו" על גבי רשת החיפוש ורשת המדיה של גוגל הכוללת מיליוני אתרי אינטרנט ואפליקציות בפריסה עצומה!

איך עובד תהליך פרסום רימרקטינג

יתרונות פרסום שיווק מחדש לעסק שלך

 • שיווק מחדש בגוגל – חשיפה למותג שלך

  ככל שהלקוח הפוטנציאלי חשוף יותר למותג שלך, כך עולה הסבירות שהוא יקנה ממך כאשר יחליטו לבצע רכישה. פרסום רימרקטינג משפיעה על הלקוח כאשר הוא עדיין מתלבט.

 • שיווק מחדש בגוגל – מספר גרסאות לכל מודעה

  הצגת מודעות במספר גרסאות עם מסרים מדוייקים יותר לקהל שכבר התעניין בשרותים שלך, המודעות "ירדפו" אחר הגולש על גבי רשת המדיה של גוגל הכוללת מליוני אתרים ואפליקציות!

 • שיווק מחדש – מחיר נמוך לקליק, שיעור המרה גבוה

  למסעות פרסום של שיווק מחדש יש שיעור קליקים גבוה יותר, הקהל בו אנו מתמקדים כבר מכיר את השירות / המוצר שלך ולכן נוטה יותר ללחוץ על המודעה. עלות ההקלקה נמוכה ביחס לסוגי קמפיינים אחרים ושיעור ההמרות גבוה יותר!

 • שיווק מחדש בגוגל – שיפור התוצאות העסקיות

  מסע פרסום remarketing שיווק מחדש מתרגם את הפוטנציאל הגלום בקהל שלכם לקנייה בפועל ולשיפור הביצועים העסקיים.

רימרקטינג קידום ממומן בגוגל

פרסום בגוגל זאת המומחיות שלנו

כחברה מוסמכת מטעם גוגל אדס וחברה בתכנית השותפים Google Partners לסוכנויות פרסום מקצועיות אנו מתעדכנים בשינויים ובחידושים בצורה שוטפת ומחוייבים לתוצאות.

הצטרפו למאות עסקים מצליחים שמגדילים איתנו את המכירות באמצעות פרסום בגוגל ברשת החיפוש.

נשמח לשמוע מכם ולהוביל את העסק שלכם לתוצאות!

  הופכים גולשים ללקוחות!

  רוצים לסחוט את הלימון עד הסוף? אנו יודעים למצות את הפוטנציאל הגלום בקרב קהל הגולשים שלכם שכבר ביקר באתר או בדף הנחיתה, עם מעל ל-300 לקוחות מרוצים אנו ב-Combar נשיג לכם נוכחות חזקה באינטרנט עם מקסימום תוצאות!