פרסום בפייסבוק לקהל פיקסל

הפיקסל של פייסבוק הינו כלי שיווק עוצמתי במיוחד המאפשר להציג פרסומות לקהלים שכבר ביקרו באתר האינטרנט שלך וטרם ביצעו המרה כגון רכישה או יצירת קשר

מה זה פיקסל ואיך עושים זאת חכם?

פיקסל של פייסבוק הוא קוד מעקב בלתי נראה שמוטמע באתר האינטרנט המאפשר לנו ליצור רשימות קהלים המבוססת על תנועת המבקרים בדפי האתר ולהציג בפניהם פרסומות ממוקדות. זו דרך יעילה ואפקטיבית במיוחד לדרבן את הלקוחות הפוטנציאלים שלנו ליצור איתנו קשר או לבצע פעולה מסוימת לאחר שהם כבר ביקרו באתר ונחשפו למותג, למוצר או לשרות.  בדיוק בזמן זה בו המשתמשים מתלבטים לגבי רכישה אנו מציגים להם פרסומות "רודפות" בפייסבוק ובאינסטגרם על מנת לדרבן אותם לבצע את הבחירה הנכונה.

איך עובד תהליך פיקסל

היתרונות של פרסום לקהל פיקסל

 • שיווק מחדש בפייסבוק – חשיפה למותג שלך

  ככל שהלקוח הפוטנציאלי חשוף יותר למותג שלך, כך עולה הסבירות שהוא יקנה ממך כאשר הוא יחליט לבצע רכישה. פרסום לקהל מותאם משפיע על הלקוח בזמן שהוא מתלבט.

 • פרסום לקהל פיקסל – פילוח מדויק לפי עניין

  הצגת מודעות באופן מדוייק לאנשים שנחשפו למוצר/שרות ספיציפי באתר שלך, יצירת מסרים מדוייקים וקריאטיב חד שיניע את הגולשים לבחור את הפתרונות שלך בדיוק בזמן הנכון.

 • קהלים שנחשפו למותג – שיעור המרה גבוה

  בפרסום לקהל שכבר ביקר באתר האינטרנט יש פוטנציאל לקבל יותר הקלקות מכל פילוח אחר, קהל הנמצא ברשימת הפיקסל כבר מכיר את השירות / המוצר שלך ולכן נוטה יותר ללחוץ על המודעה ולבצע פעולת המרה כגון יצירת קשר או רכישה!

 • פרסום לקהלי פיקסל – שיפור התוצאות העסקיות

  מסע פרסום לקהל פיקסל מתרגם את הפוטנציאל הגלום בקהל שלכם לקנייה בפועל ולשיפור הביצועים העסקיים.

פרסום לקהל חוזר בפייסבוק

מומחים בטירגוט ובייצור חשיפה‏

אנו ב- Combar סוכנות לשיווק דיגיטלי חיים ונושמים אינטרנט מאז 2005 ומייצרים ללקוחותינו הצלחה, ערך מוסף וחדשנות לאורך כל שלבי התפתחות העסק, אנו מתעדכנים בשינויים ובחידושים בצורה שוטפת ומחוייבים לתוצאות.
הצטרפו למאות עסקים מצליחים שמגדילים איתנו את המכירות באמצעות פרסום ושיווק ממוקד ואפקטיבי בפייסבוק.
נשמח לשמוע מכם ולהוביל את העסק שלכם לתוצאות!

הופכים גולשים ללקוחות!

רוצים לסחוט את הלימון עד הסוף? אנו יודעים למצות את הפוטנציאל הגלום בקרב קהל הגולשים שלכם שכבר ביקר באתר או בדף הפייסבוק, עם מעל ל-300 לקוחות מרוצים אנו ב-Combar נשיג לכם נוכחות חזקה באינטרנט עם מקסימום תוצאות!