קידום אורגני בגוגל

קידום אתרים אורגני בגוגל מאפשר לך ליהנות מתנועת גולשים מוגברת ואיכותית לאתר שמקורה ממיקום גבוה וטבעי ("אורגני") בתוצאות החיפוש של גוגל!

למה קידום אורגני מזרים יותר לקוחות?

חברה לקידום אתרים

"קידום אורגני" משמעותו ביצוע פעולות באתר ומחוצה לו במטרה להשיג לו מיקום גבוה בדף התוצאות האורגניות של גוגל עבור מילות מפתח וביטויים בהם האתר עוסק. תוצאות החיפוש האורגניות נקבעות ע"י גוגל לפי דרוג מתמטי טהור ולא לפי מי שמשלם.

המשתמשים שנכנסים מלוח התוצאות האורגניות לאתרים השונים הם בעלי כוונה גבוה יותר לבצע רכישה, הם סומכים על הדירוג ונותנים אמון באתר העסק שנכנסו אליו.

עוזרים לגוגל להחליט מי יהיה בדף הראשון

לגוגל ישנם אלפי פרמטרים ולכל פרמטר משקל שונה בערכו – כל אלו משתכללים יחד כאשר האלגוריתם קובע באופן דינמי אילו אתרים רלוונטיים ביותר עבור כל מילת מפתח או צירוף מילים.

פעילות SEO (קידום אתרים) משפרות ומחזקות את דרוג האתר בתוצאות החיפוש האורגני של גוגל.

כוחו הגדול של הקידום האורגני הוא בכך שלאתר מגיעים גולשים אשר חיפשו באופן אקטיבי את המוצרים או השרותים שאתה מוכר ובחרו להיכנס לאתר שלך.

הסיכוי שגולשים אלו יצרו איתך קשר גבוה יותר מכל יתר אפיקי הפרסום ברשת.

בדקו את המיקום האורגני שלכם בגוגל

לקבלת דוח בדיקת מילות מפתח בדרוג הקידום שלחו פרטים טופס

  תהליך עבודת ה-SEO

  • מחקר מילות מפתח והטמעתם בדפי האתר

   אנליזת מילות המפתח היא פעולה שמטרתה למצוא ולבחור את מילות המפתח והביטויים הרלוונטים ביותר בגוגל שיניבו לאתר שלך את התוצאה הטובה ביותר!

  • אופטימיזציה לאתר האינטרנט

   אופטימיזציה לאתר אינטרנט כרוכה בפעילות טכנית באתר לטובת התאמתו וניראותו של כל דפי האתר למנועי חיפוש ומיטובו במטרה למקם אותו בראש תוצאות החיפוש.

  • ניתוח תנועת גולשים באתר

   מחקר וניתוח תנועת המבקרים והתנהגותם באתר יכול לשפר ולהגדיל משמעותית את ההמרות מהאתר ובאופן דרמטי את הרווחים ממנו!

  • שיפור יחס ההמרה מהאתר

   לא משנה כמה טובים שיעורי ההמרה הנוכחיים שלך, הם תמיד יכולים להשתפר. שיפור באחוזי ההמרה יגדיל באופן דרמטי את הרווחים המגיעים מהאתר שלך!.

  • הוספת ביטויי זנב ארוך עם פוטנציאל המרה גבוה

   ביטויי זנב ארוך (Long Tail) הם צירופי מילים בעלי נפח חיפושים נמוך אך ספציפיים ביותר, היתרון שלהם הוא בתחרויות נמוכה והמרות גבוהות ביחס לביטויים כלליים.

  • העלאת תכנים חדשים ורענון האתר באופן שוטף

   אנו מספקים שירותי ניהול ותחזוקה שוטפת לאתר האינטרנט הכולל עדכוני תוכן על בסיס קבוע, עדכון תמונות, חדשות, מחירים וביצוע עדכונים שונים לפי הצורך

  מיקומים גבוהים בתוצאות החיפוש מניבים לך לקוחות

  אנו ב- Combar חיים ונושמים אינטרנט מאז 2005 ומייצרים ללקוחותינו הצלחה, ערך מוסף וחדשנות לאורך כל שלבי התפתחות העסק.

  אנו מתעדכנים בשינויים ובחידושים בצורה שוטפת ומחויבים לתוצאות.הצטרפו למאות עסקים מצליחים שמגדילים כל יום את המכירות ואת מעגל הלקוחות באמצעות קידום אתרים אורגני מבית קומבר.

  נשמח לשמוע מכם ולהוביל את העסק שלכם לתוצאות!