קידום אתרים אורגני combar

קידום אתרים בתוצאות החיפוש האורגניות

"קידום אורגני" משמעותו ביצוע פעולות קידום אתרים במטרה להשיג לאתר מיקום גבוה בדף התוצאות של גוגל באזור התוצאות הטבעיות של גוגל (לא ממומן). בחיפוש בגוגל  מתקבל דף תוצאות המכיל פרסומות (קישורים ממומנים) ו 10 תוצאות "אמיתיות" ונקבעו לפי דרוג מתמטי טהור של גוגל ולא לפי מי שמשלם.

קידום אורגני בגוגל מאפשר לבעלי אתרים ליהנות מתנועת גולשים מוגברת הנוצרת כתוצאה ממיקום גבוה בגוגל וכל זאת ללא תשלום עבור פרסום בשיטת תשלום פר קליק של גוגל אדוורדס.

עוזרים לגוגל להחליט מי יהיה בדף הראשון

לגוגל ישנם אלפי פרמטרים ולכל פרמטר משקל שונה בערכו – כל אלו משתכללים יחד כאשר האלגוריתם החיפוש קובע באופן דינמי אילו אתרים רלוונטיים ביותר עבור כל מילת מפתח או צירוף מילים

פעולות ה-SEO משפרות ומחזקות את דרוג האתר בתוצאות החיפוש האורגני של גוגל עבור מילות מפתח וביטויים המייצגים את דפי האתר המקודם. כוחו הגדול של הקידום אורגני הוא בכך שלאתר מגיעים גולשים אשר חיפשו באופן אקטיבי את המוצרים או השרותים שאתה מוכר ובחרו להיכנס לאתר שלך, הסיכוי שגולשים אלו יצרו איתך קשר גבוה יותר מכל יתר אפיקי הפרסום ברשת.

קידום אתרים אורגני

צוות מומחי קידום אתרים SEO שדוחפים את הביטויים שלך למעלה בתוצאות

בתחילת השרות אנו מבצעים עבור הלקוח מחקר מילות מפתח מקיף אשר בסיומו רשימת מילים וביטויים הרלוונטיים ביותר עבור האתר שלך ובעלי הפוטנציאל הגבוה ביותר להשיג תנועת גולשים איכותית. במילים אלו אנו מתמקדים בפעילות הקידום האורגני במטרה להציג עבורם את המיקומים הגבוהים ביותר (עמוד 1 בגוגל..)