לקוחות החברה

עם השנים זכינו להצלחות והישגים רבים עבור לקוחותינו בזירה הדיגיטלית.
הנכם מוזמנים להתרשם מקהל לקוחות החברה.

sap
מכון התקנים
זיגזג חברת שליחויות
אול סייל מכירות פומביות
ברלה מועדון מוסיקה
אורית ברנס עורך דין
הדסה דנטעל
אני רוצה להודות לכם על שלושה אתרי אינטרנט מדהימים שבניתם לקבוצת הבנייה שלנו במסגרת הפרויקט "מחיר למשתכן". יצאה תוצאה מדהימה! המערכת הייתה מאוד פשוטה לתפעול ולעדכון הזוכים בדירות בזמן אמת.

גיורא שרבט, האחים שרבט חברה לבנייה

לצוות Combar, אנחנו שמחים שבחרנו בכם לבנות עבור מרפאת השיניים שלנו אתר אינטרנט חדשני. חוויית העבודה מולכם היתה מדהימה! מקצועית, אלגנטית, חכמה, ומלאת ליוי וטיפים גם בנושאים שלא היו קשורים לאתר. יש לציין את תשומת הלב לפרטים קטנים אך חשובים, היחס האישי והסבלנות בלתי נגמרת של הצוות, עדי ואמיר. זה ברור לנו שאנו ממשיכים איתכם גם לקידום האתר בגוגל ושיווקו בפייסבוק.

אלי גידו, מנכ"ל רשת מרפאות שיניים

פוקט לינק
סולריס הצללה
דוקטור שי שפי
חנות פרזול
דוקטור שי שפי
אני נהנה, ולא מהיום, מהשירות של אמיר ושל Combar בכל מה שקשור לאתר שלי (הן ''הרגיל'', והן המותאם לנייד). השירות מקצועי, אמין ואדיב, בסטנדרטים שקשה למצוא במקומותינו... המשך כך!

ד"ר שי שפי, אנדרולוג

חברת קידום מקצועית שיודעת את העבודה ומספקת שרות שכבר לא פוגשים בזמננו. גרף הדרוגים והמיקומים של האתר בגוגל זינק באופן פנומנלי ולקוחות מתעניינים יוצרים עם המשרד קשר באופן יומיומי.

 עו”ד שרון סגל, משרד עורכי דין שרון סגל

פרוט פור יו
קרמיקה מואסי
אורות תאורה
קרן
בנו לנו אתר אינטרנט מדהים ומנהלים לנו את הפרסום הדיגיטלי בימים אלו. ממליצה בחום, בקרו בעמוד הפייסבוק שלנו ובאתר ותתרשמו מהעבודה המקצועית.

 קרן שקד, קרן חנות יצירה

אנו עובדים עם חברת קומבר כבר למעלה משנתיים. חברת קומבר מעניקה לנו שירות בתחום קידום אתרים, עדכון אתר האינטרנט ושיווק דיגיטלי. אמיר הבעלים מעניק לנו באופן שוטף שירות מצוין, מקצועי אמין ומהיר. זמין תמיד בכל שעה ומטפל במהירות שיא בכל פניה או בקשה. פשוט שירות ברמה אחרת.

מוטי אסרף, מנהל מכירות פוקטלינק ישראל