פרסום בוויז

נדמה כי אין אדם בישראל שאינו משתמש באפליקציית הניווט הפופולארית ווייז. אם כך, מדוע לא לנצל את החשיפה האדירה שמעניקה האפליקציה לפרסום העסק שלכם?

פרסם ללקוחות פוטנציאלים הנמצאים בקרבת העסק שלך

שיווק מבוסס מיקום הולך ותופס תאוצה באינטרנט בשנים האחרונות. היתרון הגדול שלו טמון ביכולת לזהות משתמש שנמצא קרוב לבית עסק כלשהוא ולהציע לו שירותים המותאמים עבורו. הנחה זו עומדת בבסיס הרעיון לשיווק עסקים באמצעות אפליקציית ווייז – אפליקציית הניווט הפופולארית ביותר בישראל. על פי דיווחי החברה, באפליקציה משתמשים כ-80 מיליון משתמשים פעילים בעולם, מהם כ-2.7 בישראל. מדובר בכוח קניה עצום שיתרונו הגדול טמון, כמובן, בניידות שלו וביכולת לזהות את מיקומו בכל רגע נתון.

האפליקציה מציעה אמנם פרסום בסיסי ללא עלות, אולם בכדי לקבל חשיפה טובה ורצינית, ניתן ורצוי לשלב פרסום בוויז, במסגרת תקציב הפרסום השוטף של בית העסק שלכם ברשת. הפניית חלק מתקציב הפרסום לאפליקציית ווייז תאפשר לכם להגיע ללקוחות פוטנציאליים שנמצאים ממש בפתח ביתכם. בעוד שבפרסום בגוגל ובפייסבוק, הלקוחות הם אלו שמגיעים אליכם, בווייז אתם לא צריכים לחכות ויכולים להגיע אליהם ולהציע להם הצעה עסקית כאשר הם ממש קרובים אליכם.

יתרונות הפרסום באפליקציית ווייז

  • פרסום תלוי מיקום

    על פי הנתונים, שיעור הניווט אל עסקים שהוצגו לנהגים בפרסומות עלה בלמעלה מ-50% בהשוואה לנהגים שלא ראו פרסומות. העסק שלך זוכה לחשיפה רק כאשר הנהג מגיע לרדיוס של חמישה קילומטרים ממנו ובכך גדל משמעותית הסיכוי שהוא יגיע אליך.

  • הוספת לוגו של העסק על גבי המפה

    העסק זוכה לחשיפה משמעותית גם אם בסופו של דבר הלקוח לא נכנס. על פי מדד Ad Recall (זכירות), נהגים שנחשפים ללוגו של בית עסק זוכרים אותו טוב יותר, גם אם לא נכנסים אליו, וזה משפיע על ההחלטה שלהם להיכנס אליו בפעם הבאה.

  • שיטת פרסום חדשה

    בעוד שבשיטות הפרסום המסורתיות (Google או Facebook) קיימת רוויה מסוימת והעין כבר נוטה להתעלם מפרסומות, שיטת הפרסום ב-waze חדשה יחסית ועל כן, תופסת את העין טוב יותר ומאפשרת אחוזי המרה גבוהים ביחס להשקעה.

פרסם בוויז waze

הגדלת תנועת הלקוחות בדרך שלך

כחברת קידום אתרים מובילה, אנחנו ממליצים ללקוחותינו להשתמש באפליקציית ווייז לפרסום ובאפשרותנו אף לקבל עבורכם מחירי פרסום מיוחדים.
המלצותינו מגובות בניסיון רב בפרסום באמצעות האפליקציה ובתוצאות מעולות לבתי העסק עימם עבדנו. אין תחליף לניסיון ולמקצועיות ואנו ממליצים גם לכם, במידת האפשר, להרחיב את תקציב הפרסום שלכם וליהנות מזרימה פיזית של לקוחות לבית העסק שלכם.

הופכים גולשים ללקוחות!

רוצים לסחוט את הלימון עד הסוף? אנו יודעים למצות את הפוטנציאל הגלום בקרב קהל הגולשים שלכם שכבר ביקר באתר או בדף הפייסבוק, עם מעל ל-300 לקוחות מרוצים אנו ב-Combar נשיג לכם נוכחות חזקה באינטרנט עם מקסימום תוצאות!