פרסום ברשת המדיה של גוגל

קידום ופרסום ממומן למודעות גראפיות ברשת המדיה של גוגל הכוללת מעל 2 מיליון אתרי אינטרנט ואפליקציות המגיעים ליותר מ-90% ממשתמשי האינטרנט בישראל!

פרסום ברשת המדיה של גוגל

קידום ופרסום ממומן למודעות גראפיות ברשת המדיה של גוגל הכוללת מעל 2 מיליון אתרי אינטרנט ואפליקציות המגיעים ליותר מ-90% ממשתמשי האינטרנט!

מהו פרסום בגוגל ברשת המדיה?

רשת המדיה של Google מאפשרת למפרסם להגיע אל הגולשים הנכונים באמצעות התאמה אוטומטית בין המודעות לתוכן הרלוונטי המוצג באתרי הרשת או באמצעות המידע הנמצא בגוגל לגבי היסטוריית החיפושים והגלישה של המשתמש. קהלים אלו הם הלקוחות הפוטנציאלים שלך!

פרסום ברשת המדיה של גוגל (Google Display Network) מאפשר להציג מודעות מסוג טקסט, תמונה או וידאו לקהל ממוקד ורלוונטי אשר גולש במגוון עצום של של אתרי חדשות, אפליקציות, בלוגים ואתרי נישה אחרים ברחבי האינטרנט אשר מציגים מודעות פרסום של גוגל.

מודעות מדיה של גוגל

מה אנחנו מציעים?

 • פרסום מדיה בגוגל – חשיפה עצומה!

  באמצעות הקידום הממומן ברשת המדיה של גוגל אנו מציגים מודעות גראפיות של העסק שלכם באתרי אינטרנט ואפליקציות לפי התאמה לתוכן, למיקום הגולש ולפילוחי קהלים נבחרים.


 • פרסום מדיה בגוגל – הפקת קמפיין יצירתי ומדויק

  אנו מפיקים קמפיינים יצירתיים בגוגל שמשיגים לכם לידים איכותיים ולקוחות חדשים באופן שוטף, מול התחרים רק מודעות קריאטיביות יקבלו יותר הקלקות ויזכו לשיעור המרה גבוה יותר!


 • פרסום מדיה בגוגל – מודעות שיווק מחדש (רימרקטינג)

  רימרקטינג הוא כלי פרסום יעיל המאפשר להציג מודעות ברשת האינטרנט לקהלים שכבר נחשפו למותג דרך באתר.


 • פרסום מדיה בגוגל – הפרסום המשתלם ביותר באינטרנט

  אנו מפיקים קמפיינים ברשת המדיה של גוגל במגוון תחומים ומשיגים ללקוחותינו עלויות הקלקה נמוכות של אגורות בודדות!

Google Display Network

קידום ממומן בגוגל זאת המומחיות שלנו

Google Partner

שותפים מוסמכים של Google Partner

כחברה מוסמכת מטעם גוגל אדוורדס וחברה בתכנית השותפים Google Partners לסוכנויות פרסום מקצועיות אנו מתעדכנים בשינויים ובחידושים בצורה שוטפת ומחוייבים לתוצאות.

הצטרפו למאות עסקים מצליחים שמגדילים איתנו את המכירות באמצעות קידום ממומן ברשת החיפוש של גוגל.

נשמח לשמוע מכם ולהוביל את העסק שלכם לתוצאות!

תתרגלו להופיע בכל מקום!

תהליך העבודה אינו מסתיים בהקמת הקמפיינים, כדי שתקבלו את התוצאות הטובות ביותר ולאורך זמן אנו מודדים ומנתחים את ביצועי הפרסום באופן שוטף ומבצעים שיפורים בהתאם. שיפורים אלו יבטיחו תנועה רציפה ואיכותית של לקוחות חדשים לעסק שלכם.

Google Display Network

אפשרויות נוספות לפרסום ממומן בגוגל

adwords

פרסום ברשת החיפוש

מודעות טקסט המוצגות בראש ובתחתית תוצאות החיפוש, למודעות אלו ניתן להצמיד מס' טלפון, כתובת, יתרונות וקישורים נוספים לתוך לאתר.

target

שיווק מחדש

שיווק מחדש (רימרקטינג) הוא כלי פרסומי המאפשר להציג מודעות רק לאנשים שכבר ביקרו בעבר באתר שלך ולגרום להם ליצור קשר\לבצע רכישה.

you-tube

קידום סרטוני YouTube

קידום סרטוני תדמית שיווקיים באתר יוטיוב תורמים רבות למיתוג, שיווק וחיזוק הנוכחות שלך ברשת האינטרנט וחושפת אותם לקהלי יעד רבים.

adv

פרסום בגוגל

אנו ממוקדים בהחזר השקעה גבוה ובשיפור התוצאות העסקיות. הצטרפו למאות עסקים להם אנו מנהלים את הפרסום בגוגל וזוכים להצלחה רבה.

התחילו לקדם את העסק שלכם

מנהלי הקמפייינים שלנו לרשותכם לייעוץ ללא התחייבות, שלחו פרטים בטופס ונחזור אליכם.