בניית ועיצוב אתרים מותאמים ל-Mobile

לכל מקום שאליו נפנה את מבטנו נוכל לראות אנשים אשר משחקים, שולחים מיילים, מדברים עם אנשים מכל קצוות העולם, מבצעים חיפושים בגוגל…והכל באמצעות הטלפון הנייד. הסמרטפון להבדיל מהמחשב האישי שונה בגודל המסך, על מנת שאתרי אינטרנט יוצגו בתצוגה מיטבית יש צורך לבצע התאמה ושדרוג ל- Mobile.

כבר היום המובייל מהווה כ-55% מכמות החיפוש העולמית (יותר ממחשבים רגילים!) ומגמה זו רק גוברת.

זהו אכן שינוי תפיסתי הן מבחינת הלקוחות הפוטנציאליים שלך והן מבחינתך כבעל העסק או בעל האתר. יחד עם זאת זוהי בהחלט הזדמנות פז להיות זמין, באופן תמידי, עבור כל אלו המחפשים אותך. על כן בדיוק נוצר הצורך בבנייה ושדרוג אתרים למובייל.

התאמת אתרי אינטרנט לגלישה במובייל

חשוב להבין כי ישנו צורך בבניית אתר המותאם באופן ספציפי לסמארטפון, או במידה שיש לך כבר אתר, ישנו צורך לבצע בו מספר שינויים טכניים והתאמות על מנת שהוא יוצג באופן הראוי במסך הסמארטפון. גם אתה בוודאי כבר נתקלת באתרים, אשר נכנסת אלים באמצעות הנייד אך התמונות בהם לא הוצגו, הטקסט לא היה ברור או שהיה לך צורך לגלול את המסך מצד אחד צד שני על מנת לראות את כל תוכנו של האתר. איך לומר..? נוח, זה לא.

לגולשים אין סבלנות לתצוגה גרועה

הנתונים מעידים על כך שאם האתר לא נוח לצפייה, במרבית המקרים, אנו לא נתאמץ יתר על המידה ופשוט נעבור אל האתר הבא בתור, אל האתר של המתחרה שלך. לא חבל? קומבר בנייה ושדרוג אתרים למובייל – הצעד החכם הבא שלך

עיצוב ובניית ממשק אתר לניידים
קראו עוד על סוגי התאמות למובייל
אתר ריספונסיב responsive

אתר ריספונסיב (responsive)

אתר responsive ובעברית "אתר מגיב" היא הדרך הטובה ביותר להתאים את אתרי האינטרנט לצפייה ממכשירים ניידים, אתר ריספונסיב יודע להתאים עצמו לכל מסך (טאבלטים, סמרטפונים ומכשירי WAP ישנים). מנועי החיפוש מעדיפים באופן לא רשמי אתרים מגיבים מאחר וכתובות הדפים נשמרות.

אתר דינאמי מותאם לסלולר

אתר דינאמי היא אפשרות התאמה לגלישה סלולארית לאתרים קיימים בהם יש מגבלה טכנית ליישם התאמה מלאה למגוון רחב של מכשירים ניידים וגדלי מסך. גולשים ממכשיר נייד יועברו אוטומטית לגרסת המובייל של תבנית האתר תוך שמירה על כתובת הדפים, התהליך דורש הסבת תוכן האתר הקיים.

אתר מותאם בדומיין נפרד

הקמת מיניסייט מותאם למובייל בדומיין נפרד מהאתר הקיים מאפשר העברה אוטומטית של גולשים סלולרים לאתר המותאם, זו הדרך המהירה ובעלות נמוכה יחסית בה בוחרים רוב בעלי האתרים בישראל, מתאים לעסק מקומי, דורש תחזוקת תכנים נפרדת מהאתר הרגיל, עלול לפגוע בדרוג אורגני בגוגל.

דוגמאות לאתרים מותאמים למובייל