שיווק במדיה החברתית

image_33

רשתות חברתיות הן פלטפורמה ראשונה במעלה שמעניקה רשת האינטרנט לקידום המותג שלך.

הפופולאריות העצומה לה זוכות המדיה החברתיות מאפשרת לנו אנשי השיווק באינטרנט להטמיע מסרים שיווקיים, ליצור מאגר חברים ולשמור על רלוונטיות וחדשנות עבורכם הלקוחות. יתרונה של המדיה החברתית היא בכך שמיליוני גולשים נמצאים בהם כל הזמן ומדובר בקהל יעד מפולח על פי קריטריונים של מין, גיל ותחומי עניין – את\ה יכול להגיע לקהלי היעד שלך באופן מדויק יותר מתמיד.

הדרך היעילה להפצת מסרים שיווקיים ברשת

הרשתות החברתיות הן הדבר החם ביותר ברשת כיום. כל גולש המכבד את עצמו מחזיק דף ב-Facebook ונכנס להתעדכן בסרטים החדשים ב-YouTube ומצייץ לרשימת העוקבים בטוויטר. הרשתות החברתיות מאפשרות לנו הפצת מסרים שיווקים ברחבי הרשת לקהל עצום של לקוחות פוטנציאליים, התורמים הן למיתוג כמובילים בתחום והן לקידום באמצעות מנועי החיפוש וקידום מקצועי ברשתות חברתיות

מקדם אתרים

למאמר מקצועי בנושא Social Networks רשתות חברתיות

רשימת אתרי מדיה חברתיות בהם אנו נשווק אותך:

  • FacebookFacebook דף מקצועי לעסק שלך בפייסבוק חושף אותך למיליונים רבים בישראל שנמצאים המערכת זו מידי יום, פייסבוק מאפשרת פתיחת דף עסקי בו מוצגים הפרטים על העסק שלך כגון מידע וחדשות עדכניות, גלריית תמונות, יצירה והשתתפות באירועים ועוד אפשרויות רבות שיגרמו לקהלים חדשים של לקוחות להיחשף למוצר או השרות שלך. אנו מקימים, מעצבים, מנהלים ומפרסמים דפי פייסבוק רשמיים של מבחר לקוחות הנהנים מקהל אוהדים שגדל באופן שוטף ובחשיפה עצומה למותג ולמסרים של העסק.
  • twitterTwitter – רשת חברתית הפעילה בעיקר בקרב המגזר העסקי. עסקים רבים מקודמים דרכה ואין שום סיבה שגם אתם לא תהיו שם. אנו מקימים עבורך פרופיל טוויטר מעוצב ומעדכנים עבורך ציוצים כל הזמן (החבילות לפי כמות הציוצים השבועית המבוקשת). את פרופיל הטוויטר אנו מקשרים עבורך לכל הרשתות החברתיות האחרות כדי שכולם ידאו על מה צייצת.
  • youtubeYouTube – אם חשבתם פעם לקדם את עצמכם באמצעות סרטון וידאו? YouTube היא רשת חברתית הגדולה בעולם המבוססת על תכני וידאו, מיליוני אנשים נכנסים לאתר מדי יום בכדי לצפות בסרטונים ולהעלות סרטונים. מדובר בכלי שיווק יעיל וחזק במיוחד, המאפשר העברת מסרים באמצעות וידאו ותורם תרומה משמעותית למיתוג האתר. קראו עוד על קידום סרטונים ביוטיוב.
  • instagraminstagram –בעולם בו כמות משתמשי הסמארטפונים עולה על כמות המשתמשים השולחניים, יצירת פרופיל עסקי ב-instagram יאפשר לך להיחשף לקהלים חדשים שמחפשים מוצרים ותמונות מאירועים מכל סוג. אנו מקימים עבור לקוחותינו חשבונות אינסטגרם ומעדכנים באופן שוטף תמונות של מוצרים,הפרויקטים והאנשים מאוחרי כל זה.