לשווק את המסרים שלך גם בוידאו

video

קידום ושיווק קליפים וסרטוני תדמית

קידום סרטוני תדמית שיווקיים באתר יוטיוב תורמים רבות למיתוג, שיווק וחיזוק הנוכחות שלך ברשת האינטרנט וחושפת אותם לקהלי יעד רבים. סרטון תדמיתי מעביר את המסר בצורה הטובה ביותר, הוא זמין כל הזמן וניתן להשתמש בקוד השיתופי שאתר יוטיוב מספק כדי להפיץ את סרטוני הווידאו על פני מספר רב של פלטפורמות כגון פייסבוק, בלוגים, אתרי אינטרנט וכל רשת חברתית ברשת.

 

סרטון המקודם באופן מקצועי ב- YouTube תורם באופן ישיר גם לכמות הכניסות לאתר שלך, ביוטיוב ניתן להקים ערוץ אישי הכולל מידע על פרופיל חברה, קישור לאתר האינטרנט והלוגו. ביוטיוב מתבצעות מידי יום כמות חיפושים עצומה המחייבת היום הופעה ונוכחות באתר של כל עסק או חברה בין אם בצורת סרטון תדמית או קליפ תמונות הכולל טקסט שיווקי.

YouTube הידעת?

באתר מבקרים באופן קבוע כשני מיליון גולשים ישראלים בחודש, YouTube מדווחת על 24 שעות וידאו המועלות לאתר מדי שעה מכל רחבי העולם ומנוע חיפוש פופולארי ואתר מדורג באופן קבוע ברשימת עשרת האתרים הנצפים ביותר בישראל. על פי סטטיסטיקות רשמיות, מנוע החיפוש של יוטיוב הוא השני בגודלו בעולם (אחרי גוגל והרבה לפני Bing,Yahoo).

youtube-seo

הקליפ שלך לפני כולם

כיצד ניתן להופיע ביוטיוב? איך גורמים לקליפ שלי להופיע לפני כולם? עם הפיכת יוטיוב לגורם כה משמעותי ברשת האינטרנט, התרבו גם הדרכים לקידום האתר. אם פעם היה צורך לשכור צלם, עורך, מפיק ובמאי בכדי להקליט קליפ שיווקי בן שתי דקות, כיום העניין פשוט ביותר. ניתן לערוך כל קליפ וידאו שצולם במצלמת ווידאו ממוצעת בעזרת כלי עריכת וידאו ביתיים ולהפיק סרטון מקצועי מאוד. סרטון מדהים ומושקע ללא תיוג ואופטימיזציה נכונה וללא קישורים מהמקומות הנכונים,הסיכוי שלו להיחשף לקהל גולשים רחב הוא נמוך, אנו מציעים לך שרותי של מומחים להצבת הקליפ שלך בראש תוצאות החיפוש של יוטיוב עבור מילות מפתח וביטויים פופולריים